Wyniki

NitroStage 2018 wyniki całego sezonu z podziałem na klasy

KLASA I - do 1000 cm3
m-ce zawodnik samochód rundy suma
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXIIXIII
pktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpkt
1 Piotrowska JoannaKia Picanto 151525---------- 55
2 Friedrich MarekKia Picanto 2525----------- 50
3 Piotrowska DorotaKia Picanto -1215---------- 27
4 Barański SzymonKia Picanto 12------------ 12
KLASA II - 1001-1500 cm3
m-ce zawodnik samochód rundy suma
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXIIXIII
pktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpkt
1 Witczak PawełFiat Cinquecento 252510---------- 60
2 Fabisiak RobertDaihatsu Sirion 151225---------- 52
3 Górny KonradFiat Seicento -1515---------- 30
4 Hellmann ŁukaszDaihatsu Sirion 10-12---------- 22
5 Granowski MarcinKIA Picanto 12------------ 12
6 Barański SzymonKia Picanto -10----------- 10
KLASA III - 1501-2000 cm3
m-ce zawodnik samochód rundy suma
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXIIXIII
pktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpkt
1 Olenderczyk WaldemarRenault Clio Sport -2525---------- 50
2 Dmitrów FilipHonda Civic 25-12---------- 37
3 Banaszyński CezaryOpel Tigra 71515---------- 37
4 Szwata DawidRover 25 15910---------- 44
5 Wysocki DawidSkoda Octavia 1012----------- 22
6 Kordus KrzysztofOpel Corsa 9-8---------- 17
7 Krysa BartoszOpel Astra GSI 88----------- 16
8 Górny WojciechBMW318 ti 12------------ 12
9 Krysiak TomaszRenault Clio -10----------- 10
10 Soliński PrzemysławBMW E36 --9---------- 9
11 Stachowiak WłodzimierzFord Sierra --7---------- 7
KLASA IV - pow. 2000 cm oraz samochody z napędem 4x4
m-ce zawodnik samochód rundy suma
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXIIXIII
pktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpkt
1 Kasprzak TomaszFord Focus RS 4x4 2525----------- 50
2 Szmidt OskarBMW E36 81225---------- 45
3 Sokołowski HubertAUDI S4 1215----------- 27
4 Gumienny SebastianSkoda Octavia Turbo 9-15---------- 24
5 Adamski KrzysztofFord Mondeo -1012---------- 22
6 Trojanek PiotrMercedes A45 15------------ 15
7 Kaszuba MateuszSubaru Impreza 10------------ 10
8 Król MateuszBMW E36 --10---------- 10
9 Kwieciński BartoszToyota Rav4Hibrid 7------------ 7
10 Zimoń JarosławSeat Ibiza FR 6------------ 6

generalka NitroStage 2018

m-ce zawodnik klasa rundy suma
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXIIXIII
pktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpktpkt
1 Kasprzak TomaszIV 2525----------- 50
2 Szmidt OskarIV 61025---------- 41
3 Sokołowski HubertIV 1215----------- 27
4 Olenderczyk WaldemarIII -1215---------- 27
5 Banaszyński CezaryIII 0912---------- 21
6 Gumienny SebastianIV 9-9---------- 18
7 Dmitrów FilipIII 8-10---------- 18
8 Szwata DawidIII 377---------- 17
9 Trojanek PiotrIV 15------------ 15
10 Piotrowska JoannaI 418---------- 13
11 Witczak PawełII 750---------- 12
12 Kaszuba MateuszIV 10------------ 10
13 Górny KonradII -45---------- 9
14 Fabisiak RobertII 036---------- 9
15 Wysocki DawidIII 08----------- 8
16 Friedrich MarekI 52----------- 7
17 Krysiak TomaszIII -6----------- 6

Regulamin Kierowcy Roku

  1. Tytuł Kierowcy Roku otrzymają zawodnicy, którzy zajęli pierwsze miejsca w każdej z klas.
  2. Wyniki generalki bez podziału na klasy są podawane tylko w celach informacyjnych.
  3. Do klasyfikacji końcowej liczone będą wyniki (punkty) uzyskane w 6 rundach. Kierowcy którzy wystartują w większej ilości rund będą mieli prawo do odliczenia odpowiedniej ilości nasłabszych wyników. Kierowcom uczestniczącym w mniejszej ilości rund do klasyfikacji końcowej zostaną zaliczone wszystkie uzyskane punkty.
  4. punktacja :
    • I miejsce - 25 pkt
    • II miesce - 15 pkt
    • III miejsce - 12 pkt
    • IV miejsce - 10 pkt
    • V miejsce - 9 pkt
    • każde następne miejsce o 1 punkt mniej
  5. Samochody Uczestników dopuszczone do udziału w zawodach zostaną podzielone na klasy według pojemności skokowej silnika:
    • Klasa 1 – do 1000 cm3
    • Klasa 2 – 1001-1500 cm3
    • Klasa 3 – 1501-2000 cm3
    • Klasa 4 – pow. 2000 cm oraz samochody z napędem 4x4
    Pojazdy posiadające turbodoładowanie zostaną dopuszczone do startu w klasie pojemnościowej wynikającej z pomnożenia nominalnej pojemności silnika przez współczynnik 1,7 dla silników benzynowych i 1,5 dla silnika diesel'a.
  6. dla Kierowcy Roku przewidziane są nagrody oraz upominki

SummerCup NitroStage 2018

KLASA I
m-ce zawodnik rundy suma
17.0622.0726.0816.09
pktpktpktpkt
1
KLASA II
m-ce zawodnik rundy suma
17.0622.0726.0816.09
pktpktpktpkt
1
KLASA III
m-ce zawodnik rundy suma
17.0622.0726.0816.09
pktpktpktpkt
1

Regulamin Summer Cup

  1. Tytuł Zwycięzcy otrzymają zawodnicy, którzy zajęli pierwsze miejsca w swojej klasie
  2. Rundy rozgrywane w okresie letnim tzn. od czerwca do września będą zaliczane do dodatkowego minicyklu pod nazwą NITRO Summer Cup.
  3. Punkty zdobyte podczas tych 4 rund będą zaliczane zarówno do rocznej klasyfikacji cyklu NITRO Stage, jak również minicyklu NITRO Summer Cup.
  4. Warunkiem sklasyfikowania Uczestnika w NITRO Summer Cup jest uczestnictwo w przynajmniej 3 z 4 letnich rund NITRO Stage (od czerwca do września). Wyłonienie zwycięzców oraz rozdanie nagród odbędzie się podczas wrześniowych zawodów Nitro Stage. Punkty będą przyznawane na zasadach takich samych jak w cyklu rocznym.
  5. punktacja :
    • I miejsce - 25 pkt
    • II miesce - 15 pkt
    • III miejsce - 12 pkt
    • IV miejsce - 10 pkt
    • V miejsce - 9 pkt
    • każde następne miejsce o 1 punkt mniej
  6. dla Zwycięzcy przewidziane są nagrody oraz upominki

... runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
KLASA II
KLASA III
KLASA IV

... runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
KLASA II
KLASA III
KLASA IV

... runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
KLASA II
KLASA III
KLASA IV

... runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
KLASA II
KLASA III
KLASA IV

... runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
KLASA II
KLASA III
KLASA IV

... runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
KLASA II
KLASA III
KLASA IV

... runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
KLASA II
KLASA III
KLASA IV

... runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
KLASA II
KLASA III
KLASA IV

... runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
KLASA II
KLASA III
KLASA IV

... runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
KLASA II
KLASA III
KLASA IV

18.03.2018 III runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
  • 1Joanna PiotrowskaKia Picanto20:57,32
  • 2Dorota PiotrowskaKia Picanto22:55,82
KLASA II
  • 1Robert FabisiakDaihatsu Sirion21:08,99
  • 2Konrad GórnyFiat Seicento 21:13,56
  • 3Łukasz HellmannDaihatsu Sirion22:09,77
  • 4Paweł WitczakFiat Cinquecento33:07,70
KLASA III
  • 1Waldemar OlenderczykRenault Clio Sport19:17,38
  • 2Cezary BanaszyńskiOpel Tigra C2.0xe19:49,14
  • 3Filip DmitrówHonda Civic19:58,67
  • 4Dawid SzwataRover 2521:03,01
  • 5Przemysław SolińskiBMW21:29,67
  • 6Krzysztof KordusOpel Corsa22:39,06
  • 7Włodzimierz StachowiakFord Sierra23:38,69
KLASA IV
  • 1Oskar SzmidtBMW E3618:59,42
  • 2Sebastian GumiennySkoda Octavia Turbo20:04,67
  • 3Krzysztof AdamskiFord Mondeo22:32,73
  • 4Mateusz KrólBMW E3622:32,92

04.02.2018 II runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
  • 1Marek FriedrichKia Picanto21:49,55
  • 2Joanna PiotrowskaKia Picanto21:58,21
  • 3Dorota PiotrowskaKia Picanto22:51,50
KLASA II
  • 1Paweł WitczakFiat Cinquecento20:56,81
  • 2Konrad GórnyFiat Seicento 21:29,42
  • 3Robert FabisiakDaihatsu Sirion21:41,93
  • 4Szymon BarańskiKia Picanto22:07,65
KLASA III
  • 1Waldemar OlenderczykRenault Clio Sport20:07,69
  • 2Cezary BanaszyńskiOpel Tigra C2.0xe20:42,70
  • 3Dawid WysockiSkoda Octavia20:54,22
  • 4Tomasz KrysiakRenault Clio20:58,67
  • 5Dawid SzwataRover 2521:25,79
  • 6Bartosz KrysaOpel Astra GSI22:38,49
KLASA IV
  • 1Tomasz KasprzakFord Focus RS 4x419:08,81
  • 2Hubert SokołowskiAUDI S419:58,11
  • 3Oskar SzmidtBMW E3620:37,79
  • 4Krzysztof AdamskiFord Mondeo22:38,49

21.01.2018 I runda Nitro Stage - sezon 2018

KLASA I
  • 1Marek FriedrichKia Picanto27:16,43
  • 2Joanna PiotrowskaKia Picanto27:53,30
  • 3Szymon BarańskiKia Picanto29:38,60
KLASA II
  • 1Pawet WitczakFiat Cinquecento26:50,97
  • 2Robert FabisiakDaihatsu Sirion29:37,39
  • 3Marcin GranowskiKia Picanto29:57,02
  • 4Łukasz HellmannDaihatsu Sirion30:25,88
KLASA III
  • 1Filip DmitrówHonda Civic26:44,52
  • 2Dawid SzwataRover 2529:02,35
  • 3Wojciech GórnyBMW318 ti29:13,07
  • 4Dawid WysockiSkoda Octavia30:03,61
  • 5Krzysztof KordusOpel Corsa30:33,56
  • 6Bartosz KrysaOpel Astra GSI31:40,54
  • 7Cezary BanaszyńskiOpel Tigra C2.0xe53:11,49
KLASA IV
  • 1Tomasz KasprzakFord Focus RS 4x425:02,64
  • 2Piotr TrojanekMercedes A4525:35,54
  • 3Hubert SokołowskiAUDI S426:13,70
  • 4Mateusz KaszubaSubaru Impreza26:23,64
  • 5Sebastian GumiennySkoda Octavia Turbo26:41,66
  • 6Oskar SzmidtBMW E3627:16,29
  • 7Bartosz KwiecińskiToyota Rav4Hibrid29:26,42
  • 8Jarosław ZimońSeat Ibiza FR32:11,01